Styczeń 18, 2017

Marketing internetowy

Kampanie reklamowe online

Kampanie reklamowe online realizujemy poprzez dobór miksu mediów. Narzędzia dobieramy zawsze pod kątem celów, które ma zrealizować kampania. Cele kampanii zazwyczaj są dwojakiego typu. Z jednej strony może chodzić o generowanie sprzedaży. Można też realizować promocję (branding) marki w świadomości klientów. Prowadzi to do zupełnie odmiennego podejścia do planowania mediów, doboru narzędzi oraz częstotliwości komunikacji.

Marketing internetowy

Strony internetowe
Projektujemy strony www, które budują pozytywny wizerunek firmy, wzmacniają świadomość marki, a to wpływa na dobre relacje z klientami i uzupełnia działania handlowców.
Logotypy
Wykonujemy niepowtarzalne logotypy, dopasowane do stylu firmy. Taki unikalny znak firmowy będzie zapamiętany przez klienta, kojarzony z marką, stroną www i materiałami reklamowymi.
Usługi reklamowe
Kompleksowe usługi w zakresie reklamy wizualnej, artykułów reklamowych oraz reklama w sieci Internet. Nasze realizacje są silnym narzędziem do promocji firmy.
Sklepy internetowe
Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, które są nowoczesną alternatywą dla sklepów tradycyjnych. Docierają do większej ilości klientów pozwalając na osiągnięcie lepszej sprzedaży.
Google AdWords
Kampanie reklamowe . Najłatwiejszym sposobem, aby zaistnieć w wyszukiwarce jest wyświetlanie linków sponsorowanych w odpowiedzi na zapytania zawierające w sobie wykupione słowa kluczowe, czyli kampania Google AdWords.
Social media marketing
Dzięki social media będziesz mieć szansę na dotarcie do wielu nowych odbiorców (potencjalnych fanów i klientów), zbudujesz świadomość marki, szybko poinformujesz o aktualizacjach i zmianach, a przede wszystkim pokażesz wszystkim ludzką twarz firmy.