Styczeń 3, 2017

O firmie NK computer services

O nas

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w  2016 roku.  Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży komputerowej.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów.  Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji.

Niezależnie od zakresu zleconych nam usług staramy się wspierać naszych klientów na wielu płaszczyznach związanych z marketingiem. Poza typowym brandingiem i webdesignem prowadzimy również kampanie reklamowe na bardzo zróżnicowaną skalę i stanowimy zaplecze koncepcyjno-graficzno-techniczne dla wielu firm.

Podstawą naszej działalności są głównie usługi informatyczne i wsparcie techniczne dla Klientów biznesowych, a szczególnie małych i średnich firm. Specjalizujemy się w integrowaniu systemów IT ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo informatyczne w każdym punkcie sieci komputerowej. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz sprawnie funkcjonującej i bezawaryjnej infrastruktury informatycznej dla naszych Klientów. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tych celów jest kompleksowa obsługa informatyczna firm czyli Outsourcing IT. Stała i pełna obsługa informatyczna sprawia, że bardzo dokładnie znamy całą infrastrukturę informatyczną obsługiwanej firmy wraz z jej słabymi i mocnymi punktami.